Contact

Orion project office

Programmamanagement: Franske van Duuren
info@orion-gelderland.nl
06 – 29 55 12 23

Partners Orion

ARTEZ

Cily Smulders
c.smulders@artez.nl
026 - 35 35 631
Utrechtsestraat 85
6811 LW Arnhem

ArtEZ website

 

Civon

Martin Stor
martin@civon.nl
0315 - 820 280
Hutteweg 32
7071 BV Ulft

Civon website

Generation-E

Martin Landkroon
m.landkroon@kplusv.nl
06 – 10 90 57 92

 

 

Generation-E website

 

Han

Einte Visser
einte.visser@han.nl
06 – 22 80 96 86
Ruitenberglaan 26
6826 CC Arnhem

HAN website

 

Kiemt

Jolande Kneepkens
kneepkens@kiemt.nl
026 - 44 61 469
Westervoortsedijk 73
6827 AV Arnhem

Kiemt website

 

Eastern NL

Liane van der Veen
liane.vanderveen@oostnl.nl
088 - 66 70 100
Laan van Malkenschoten 40
7333 NP Apeldoorn

Eastern NL website

 

Province of Gelderland

Marijke Deegens
g.deegens@gelderland.nl
026 - 35 99 111
Markt 11
6811 CG Arnhem

Province of Gelderland website

Rabobank

Cris van Arkelen
cris.van.arkelen@rabobank.nl
088 - 72 26 666
Mr D.U. Stikkerstraat 11
6842 CW Arnhem

Rabobank website

 

Radboud University

Rob Groenendaal
r.groenendaal@ru.nl
06 - 11 39 65 81
Toernooiveld 100
6525 EC Nijmegen

Radboud University website

 

Saxion

Maarten de Gelder

m.degelder@saxion.nl

06 – 16 06 90 96
Ariënsplein 1
7511 JX Enschede

Saxion website

 

SHII

Gerben Peet

info@shii.nl

085 - 10 47 262

Frank Daamstraat 4

7071 AW Ulft

SHII website

Van Hall Larenstein

Harry Ankone
harry.ankone@hvhl.nl
06 – 30 37 53 69
Larensteinselaan 26a
6862 CT Velp

Van Hall Larenstein website